HAKKIMIZDA

     Firmamız Ağustos 2009'da, Ukrayna’da yerleşik CORAL GmbH firmasının, Türkiye ve Asya distribütörlügünü üstlenmiştir. CORAL GmbH'dan almış olduğu güçle beton kimyasalları konusunda çalışmalarına hız veren firmamız bayi ve satış ağını tamamlayarak Türkiye ve Asya Ülkelerinde çalışmalarına devam etmektedir.
     Biz VİT-CORAL ailesi olarak; satış hizmetlerinin yanı sıra ARGE çalışmalarına da devam etmeyi bir vatandaşlık görevi olarak kabul ettik ve kısa zaman içerisinde 2 adet dekoratif taş kalıbı tasarlayarak dekoratif taş imalatçılarının hizmetine sunduk. Yine ARGE çalışmaları kapsamında yeni kimyasallar, dekoratif taş kalıpları, demir oksit boya çeşitleri, kalıp yağları, dekoratif taş makinesi ve özellikli taş çalışmalarına devam etmekteyiz.
     İşimizin hizmetkarıyız ve sizlere de hizmet etmekten onur duyuyoruz.

     
     Saygılarımızla
     VİT-CORAL AİLESİARGE:

    BAŞARISINDAKİ GÜCÜ, YAPMIŞ OLDUĞU ARGE ÇALIŞMALARINDAN ALAN FİRMAMIZ, YAPAY TAŞ VE BETON SEKTÖRÜNE YÖNELİK ARGE ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.
    UZMAN EKİBİMİZ TARAFINDAN DEVAM EDEN ARGE ÇALIŞMALARIMIZ SONUCU ELDE EDİLEN KİMYASALLARIMIZ UKRAYNA'DA ÜRETİLEREK TÜRKİYE PAZARINDA HAKLI YERİNİ ALMIŞTIR.
    YİNE TAMAMEN KENDİ TASARIMIMIZ OLAN DEKORATİF TAŞ KALIPLARI DA PAZARDA YERİNİ ALMIŞTIR. ARGE ÇALIŞMALARINI ÖZENLE VE GİZLİLİK İLKESİ İLE YÜRÜTEN FİRMAMIZ, ÇOK YAKINDA YENİ ÜRÜNLERİ İLE SİZLERE ÇALIŞMA KOLAYLIKLARI VE YENİ PAZARLAR OLUŞTURACAK ARAŞTIRMALARINI SİZLERLE PAYLAŞACAKTIR.